Kurumsal

Hakkımızda

NOKTA  Otogaz TSE  Belgeli Yetkili LPG dönüşüm servisidir. 2007 yılından beri sizlere hizmet vermenin ve bu süre içerisinde kanunların öngördüğü tüm  belgelere sahip olarak toplam kalite anlayışından taviz vermeden, son çıkan sistemleri takip eden ARGE sistemiyle teknolojinin öncüsü güvenin temsilcisi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Firmamız 2007 yılında sektöre girmesiyle birlikte bayisinde bulundurduğu kit markaları AKL, KME, LOVATO, ROMANO, PRINS gibi kitlerin yetkili satış ve servis yeri olarak sektördeki yerini almıştır.

Eğer sorularınıza web sayfamızda cevap bulamazsanız lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Belgelerimiz

HİZMETLERİMİZ

Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı,ekonomik çözümler üreterek en son teknolojik ürünleri siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Ayrıca çalışma ekibimiz makine mühendisimiz liderliğinde ve konusunda uzman teknisyenlerimiz ile LPG montajında Avrupa standartlarına uygun hizmet vermektedir.

TSE hizmet yeri yeterlilik belgesine sahip firmamız,bu belgenin gerektirdiği tüm donanıma sahip,bu konudaki dünya standardı olan TSE belgeli orjinal parçalar kullanmaktadır.

“Doğru malzeme önemli,doğru işçilik daha önemli” sloganıyla yaptığımız işe çok önem vermekteyiz.Çünkü biliyoruz ki Lpg sektöründe işçiliğin önemi oldukça büyüktür. Otogaz sistemleri ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruyu müşteri hizmetlerimizi arayarak sorabilir ortalama bir fiyat ve süre konusunda bilgi alabilirsiniz.

Aracınızın Otogaz dönüşümünü yaptırmadan önce  yeterince araştırdınız mı?

-Firmanın montaj için gerekli izin ve belgeleri var mı? -Teknik donanımı ve cihazları var mı? -Personeli gerekli eğitimleri almış mı? -Montaj sonrası hizmete yeterli önemi veriyor mu?

ÖNCELİĞİNİZ KALİTE VE GÜVEN İSE DOĞRU YERDESİNİZ!

VİZYONUMUZ

Ürünlerimizin kalitesi, çözümlerimiz ve satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile gerek iç gerekse de dış piyasalardaki müşterilerin ilk tercihi olarak ülkemiz, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için artı değer yaratan bir şirket olmak.

MİSYONUMUZ

  • Müşterilerimize karşı daima dürüst olmak ve müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutmak.
  • Ürün kalitesini ve ürün portföyünü her geçen gün geliştirmek.
  • Çalışanlarımıza kendilerini geliştirebilecek fırsat ve olanaklar sunmak.
  • Üstün kalitenin sadece bize değil ülkemize de prestij getireceğinin bilinciyle hareket etmek.
  • Topluma, doğal çevreye ve insanlığa yararlı olmak için azami çaba göstermek.

Neden LPG Dönüşümü Yaptırmalısınız?

Otogaz dönüşümü yaptırarak ;

1-Ortalama %45-50 oranında yakıt tasarrufu elde edersiniz.

2-Çevreye duyarlı bir yakıt kullanmanın zevkini yaşarsınız.

3-Aracınızda performans kaybı olmaz ve sorunsuz kullanım sağlar.

4-Motorunuzun ömrü uzar ve verimi artar.

Aracınıza bugün LPG taktırın.

Ayrıntılı Bilgi ve Randevu için bizi arayınız.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olmak için haber bültenimize üye olun

(Verilerinizi kimseyle paylaşmayız ve yalnızca amacına göre kullanırız)